WERKPLAATS

TESTBANK VOOR HYDRAULISCHE COMPONENTEN

> VOOR HYDRAULISCHE COMPONENTEN: CILINDERS, VENTIELEN, MOTOREN, POMPEN,…

> OM HYDRAULISCHE COMPONENTEN TOT 690BAR TE TESTEN

> OM POMPEN TOT 140CM³/REV // 210L/MIN // 420BAR TE TESTEN

 

CONVENTIONELE EN CNC DRAAI- EN FREESMACHINES (INCL. 5-ASSIGE FREESMACHINE)

MachineA [mm]B [mm]D [mm]L [mm]
CNC FREESMACHINE 3-ASSIG DMG 5605001036
CNC FREESMACHINE 5-ASSIG DMG 600600700
CONVENTIONELE FREESMACHINE VERNIER 3009001100
CONVENTIONELE FREESMACHINE TOS 8008001500
CNC DRAAIMACHINE DMG4651000
CNC DRAAIMACHINE WEILER 1801000
CNC DRAAIMACHINE MONFORTS4503000
CNC DRAAIMACHINE COLCHESTER1801000
CONVENTIONELE DRAAIMACHINE TOS 3553000
HALFAUTOMATISCHE DRAAIMACHINE TOS6504000
 

HYDRAULISCHE KRIMP- EN ZAAGMACHINES VOOR SLANGEN

> VOOR SLANGEN VAN O.D. = 1/4″ // 12,8MM TOT O.D. =  3″ // 96MM

> VOOR SLANGEN MET SKIVE OF NO-SKIVE KOPPELINGEN

> VOOR SLANGEN MET SPIRAAL STAALDRAAD TOT 6 

> MET PARKER GENUINE SLANGEN EN KOPPELINGEN 

 

BUIZENPLOOIMACHINES

> VOOR BUIZEN TOT 2″ // 60,3MM

 

FLARINGMACHINE VOOR BUIZEN

> VOOR BUIZEN TOT 2″ // 60,3MM

 

LASAPPARATEN

> TIG LASAPPARAAT VOOR METAAL GROEP VAN 1 TOT 11 EN ONDERDELEN AFMETINGEN VAN: DIA. ≥ 25MM / THK. 3-20MM, 13,7 ≤ DIA. ≤ 42,6MM / THK. 2-4MM

> HALFAUTOMATISCH LASAPPARAAT VOOR METAAL GROEP VAN 1 TOT 11 EN ONDERDELEN AFMETINGEN VAN: DIA. ≥ 25MM / THK. 3-20MM, 13,7 ≤ DIA. ≤ 42,6MM / THK. 2-4MM

> ORBITAAL LASAPPARAAT VOOR METAAL GROEP VAN 1 TOT 11 EN ONDERDELEN AFMETINGEN VAN: 1/4″ / 12,7MM TO 4″ / 114,3MM MET OF ZONDER TOEVOEGMATERIAAL

 

ULTRASOON REINIGER

> VOOR STUKKEN TOT 660X450X400MM

> INHOUD VAN HET BAD 120L

 

HYDRAULISCHE MOMENTSLEUTELS

> TOT 10847NM // 8000FT.LB

 

ACCUMULATOR VULSYSTEEM/BOOSTER

> TOT 690BAR

 

ULTRASOON PERSLUCHTLEKKEN DETECTIE APPARAAT

> FREQUENTIE INSTELBAAR VAN 20KHZ TOT 100KHZ

> DMS RAPPORTAGE

 

HYDRAULISCHE GROEP OM HYDRAULISCHE INSTALLATIE TE REINIGEN

> DEBIET INSTELBAAR VAN 100 TOT 560L/MIN

> OUTPUT DRUK MAX : 15BAR

> VLOEISTOF : MINERALE OLIE

> VISCOSITEIT VAN 20 TOT 230CST