ATELIER

STAND DE TEST PENTRU COMPONENTE HIDRAULICE

> PENTRU COMPONENTE HIDRAULICE: CILINDRU, DISTRIBUITOARE, MOTOARE, POMPE,…

> TESTAREA COMPONENTELOR HIDRAULICE PANA LA 690BAR

> TESTAREA POMPELOR PANA LA 140CM³/REV // 210L/MIN // 420BAR

 

STRUNJIRE SI FREZARE PE MASINA IN 5 AXE

MachineA [mm]B [mm]D [mm]L [mm]
MASINA FREZARE CNC IN 3 AXE DMG5605001036
MASINA FREZARE CNC 5-AXE DMG600600700
MASINA DE FREZARE CONVENTIONALA VERNIER3009001100
MASINA DE FREZARE CONVENTIONALA TOS 8008001500
MASINA DE STRUNJIRE CNC DMG4651000
MASINA DE STRUNJIRE CNC WEILER1801000
MASINA DE STRUNJIRE CNC MONFORTS4503000
MASINA DE STRUNJIRE CNC COLCHESTER1801000
MASINA DE STRUNJIRE CONVENTIONALA TOS3553000
MASINA DE STRUNJIRE SEMI-AUTOMATICA TOS6504000
 

MASINA DE TAIAT SI SERTIZAT FURTUNURI

> PENTRU FURTUNURI DE LA O.D. = 1/4″ // 12,8MM LA O.D. = 3″ // 96MM

> PENTRU FURTUNURI CU SI FARA INSERTII

> PENTRU FURTUNURI CU SARMA SPIRAL PANA LA 6  

> CU FURTUNURI SI FITINGURI ORIGINALE PARKER  

 

MASINA DE INDOIRE CONDUCTE

> PENTRU TEAVA DE PANA LA 2″ // 60,3MM

 

MASINA DE BERCUIT

> PENTRU TEAVA DE PANA LA 2″ // 60,3MM

 

MASINA DE SUDAT

> MASINA DE SUDAT TIG PENTRU GRUP METAL : 1 LA 11 SI SERII DE PIESE : DIA. ≥ 25MM / GROSIME 3-20MM, 13,7 ≤ DIA. ≤ 42,6MM / GROSIME 2-4MM

> MASINA DE SUDAT SEMIAUTOMATICA PENTRU GRUP METAL : 1 LA 11 SI SERII DE PIESE : DIA. ≥ 25MM GROSIME. 3-20MM, 13,7 ≤ DIA. ≤ 42,6MM / GROSIME 2-4MM

> MASINA DE SUDAT ORBITAL: 1 LA 11 SI SERII DE PIESE DE LA 1/4″ / 12,7MM LA 4″ / 114,3MM CU SAU FARA METAL DE UMPLERE

 

MASINA DE CURATARE ULTRASONICA

> PENTRU PIESE DE PANA LA 660X450X400MM

> PENTRU REZERVOR AVAND CAPACITATEA DE PANA LA 120L

 

CHEI DINAMOMETRICE

> PANA LA 10847NM // 8000FT.LB

 

SISTEM INCARCARE ACUMULATORI HIDRAULICI

> PANA LA 690BAR

 

DETECTOR ULTRASONIC DE SCURGERI DE AER

> FRECVENTA AJUSTABILA DE LA 20KHZ LA 100KHZ

> RAPORTARE DMS

 

GRUP HIDRAULIC ULEI

> DEBIT AJUSTABIL DE LA 100 LA 560L/MIN

> PRESIUNE MAXIMA DE IESIRE: 15BAR

> FLUID : ULEI MINERAL

> VISCOZITATE DE LA 20 LA 230 CST